УК     EN
ISO 9001 - 2015

  День Перемоги- пишаємося, пам’ятаємо, шануємо…

  8-9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Багато феросплавників в роки війни стали на захист Вітчизни, билися на фронтах або несли незмінну трудову вахту, часто ціною власного життя, наближаючи перемогу. Сьогодні все менше залишається серед нас учасників тих подій, які визначили подальший хід історичного розвитку всього людства. Вже їх залишилось п’ятеро, які працювали на заводі та віддали свої роки, своє здоров’я  за мирне небо над нашою головою, які є учасниками бойових дій у Другій світовій війні. Цих людей ми пам’ятаємо та пишаємося ними. Це Пантелей Лук’яненко, Володимир Шергін,  Павло Патрахов, Анатолій Яцун та Емілія Стрелко.

  Колектив нашого підприємства свято шанує пам'ять загиблих на фронтах війни, їх великий подвиг залишається для нас невичерпним джерелом патріотизму, вірного служіння своєму народові. Тому напередодні відзначення Дня Перемоги у Другій світовій війні, 7 травня представники АТ «Запорізький феросплавний завод» та профспілки заводу привітали ветеранів вдома та вручили їм квіти та подарунки. Для ветеранів лунали слова вдячності за перемогу, за трудовий вклад у розвиток підприємства, побажання міцного здоров’я, довголіття та мирного неба.            

  З великою пошаною та низьким уклоном мешканці Заводського району та заводчани кожного року вшановують пам’ять загиблих воїнів у Другій світовій війні біля Братської могили на меморіалі по вулиці Скворцова. Рада ветеранів АТ «ЗФЗ» також прийняла участь у мітингу та покладанні квітів.
  А вже 8 травня на території заводу відбувся урочистий мітинг. Відкриваючи його, до ветеранів та працівників заводу звернулися Голова Правління Кравченко Павло Олександрович та технічний директор Солошенко Володимир Павлович, які щирими привітаннями поздоровили ветеранів та усіх присутніх з великим днем в історії нашої Батьківщини – Днем Перемоги. На адресу ветеранів пролунало багато теплих слів подяки, побажань міцного здоров’я та довгих років життя. Вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Мітинг традиційно завершився покладанням квітів до пам’ятнику.

  Спасибі, наші дорогі ветерани, за ваш неймовірний подвиг. Спасибі за мир, з величезним блакитним небом. Дякуємо за збережені для нас простори нашої Батьківщини. Спасибі за життя, що ви своїми руками відвоювали для нас у ворога. Живіть ще довгі і довгі роки, діліться своєю мудрістю і вчіть молодих бути завжди чесними, патріотичними, сміливими і справедливими. Здоров'я вам і світлих, добрих днів! Зі святом!  Підготувала Верещага Вікторія
   

  10.05.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"