УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Запоріжці представлять Україну на Чемпіонаті світу

  У квітні в м. Харків пройшов чемпіонат України (відбірковий перед чемпіонатом світу) з військово-спортивного багатоборства, в якому Запоріжжя представили вихованці Запорізької міської федерації військово-спортивного багатоборства «ВОЇН». Що особливо приємно - серед хлопців чимало дітей наших колег-феросплавників.

  У заході взяли участь 850 спортсменів з 16 областей України, а також з національної гвардії України, управління МНС України, які змагалися в стрільбі і всестильовому бою.

  Запорізька область представила себе дуже гідно. З наших хлопців, Качура Марк (тато - електромонтер сухої газоочистки цеху № 4) посів перше місце, Артем Нечипоренко (тато - слюсар-ремонтник ЦРМО) і Ростислав Перерва (тато - слюсар-ремонтник ЦРМО) - друге місце. У командному заліку, Запорізька область посіла почесне друге місце, поступившись тільки Харкову. А це - гарантований квиток у збірну Чемпіонату світу, який пройде в грудні 2019 р., у місті Харків.

  Вже зараз йде інтенсивна підготовка до виступу на змаганнях світового рівня. Особлива подяка за допомогу в організації поїздки Голові правління АТ ЗФЗ Кравченко Павлу Олександровичу і голові профкому заводу Спірідонову Юрію Миколайовичу.
   

  2.05.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"