УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Наш музей - наша гордість!

  Наш музей - наша гордість!

  Наш музей є важливою складовою заводської культури. Він дозволяє глибоко осмислити історію заводу і легше зрозуміти його сучасний стан. І звичайно важливо, щоб музей став не тільки сховищем документів і меморіальних речей, а й центром культури. Місцем, де сходяться інтереси різних категорій: від школярів і студентів до заводчан і ветеранів заводу.
  Будуючи майбутнє, ми не можемо забувати про своє минуле. Як дерево сильне корінням, так і завод - своїми традиціями, досвідом попередніх поколінь. 40 років тому, 28 квітня 1979р. наш заводський Музей трудової слави вперше відкрив свої двері і прийняв перших відвідувачів.

  Всі завідувачі музею, а їх за час його існування змінилося 6 осіб - це були представники заводських династій. Люди, які змогли творчо втілити в життя всю історію розвитку не тільки нашого заводу, а й металургії в цілому. Вони доклали максимум зусиль, щоб музей виглядав унікальним, культурним і пізнавальним. Зараз заводським музеєм керує Світлана Юріївна Зубова.

  Потрібно і важливо зберегти нашу історію, поповнювати музей новою інформацією про роботу заводу, його модернізацію та розвиток, щоб і працівники і відвідувачі почували свою причетність до одухотвореної сторони заводського життя. Тут, в стінах музею, хочеться зануритися у витоки розвитку, згадати і дізнатися минуле, міркувати, мріяти, думати про сьогодення і майбутнє, творити, втілювати задумане. Адже стикаючись з історією, люди гостро відчувають свою причетність до життя підприємства.

  Постійно діючі екскурсії відображають розвиток підприємства, досягнення, результати і перспективи. Адже саме сюди приходять іноземні делегації, гості нашого заводського колективу, студенти і школярі, а також всі, хто влаштовується на роботу в заводські підрозділи. І звичайно ж у «Дні відкритих дверей» наш музей відвідують сім'ї працівників нашого підприємства.

  Музей володіє фотографіями, документами, історико-побутовими предметами, що ілюструють всі сфери діяльності заводу з моменту його заснування до наших днів. Музей заводу - це динамічно розвивається, рухлива структура, тому робота по формуванню його колекцій продовжується. Історія заводу досі не залишає людей байдужими до минулого, сьогодення та майбуття.

  Сьогоднішній музей трудової слави ЗФЗ - світлий, сучасний і гостинний. І в цьому безсумнівна заслуга його завідуючої - Світлани Юріївни Зубової.

  Вітаємо всіх нас з днем народженням музею - з 40-річчям. Бажаємо нам успіхів, наполегливості і творчого натхнення. Нехай стіни нашого заводського музею і надалі, перехоплюючи дихання життя феросплавників, дбайливо зберігають його для всіх майбутніх поколінь заводчан!
   

  26.04.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"