УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Майбутнє – в руках молодих спеціалістів!

  Майбутнє – в руках молодих спеціалістів!

  Завдяки спільній співпраці АТ "Запорізький Завод Феросплавів" з Українською Асоціацією виробників феросплавів налагоджена робота з вищими навчальними закладами. Сьогодні, 18 квітня група студентів Інженерно-технічного факультету НТУУ "КПІ" відвідала наше підприємство з екскурсією, під час якої  учасники ознайомилися з історією заводу, з циклом виробництва продукції, технологією, механізацією і автоматизацією процесів у всіх 4-х плавильних цехах.

  Майбутні фахівці матеріалознавці і металурги відвідали музей та дізналися про історію заводу, виробництво та його нагороди. Ми не нове підприємство, але нам є що показати молодому підростаючому поколінню - ми модернізуємо виробництво, технологічні процеси з кожним днем. Серед наших досягнень це: створення і введення в роботу унікальних печей постійного струму та печі на ультранизькій частоті, до речі, єдиної в світі, розробка і впровадження технології розливання сплавів в розливні порожнини, використання феросплавного газу замість природного, утилізація тепла від печей, використання шлаків рафінувальних сплавів  при виробництві феросилікомарганцю, розробка і впровадження технологій виробництва низькофосфористого феросилікомарганцю марки МнС25Р10 з використанням шихти марганцевих руд.

  Студентам була надана можливість спостерігати за роботою обладнання, нової техніки в умовах виробництва. У плавильному цеху № 2 вони ознайомилися з виробництвом на печі постійного струму на ультранизькій частоті. У цеху № 3 учні спостерігали, як виплавляють металевий марганець, а у цеху № 4 ознайомилися  з  технологічним процесом виробництва феросиліцію. До речі, нещодавно було введено в експлуатацію  нову автоматизовану систему управління технологічним процесом на плавильній печі № 34 у цеху № 4. Наприкінці екскурсії вони ще ознайомилися з обладнанням та технологією виробництва на печах  постійного струму № 9 та № 10.

  Голова правління АТ «Запорізький завод феросплавів» –  Кравченко П.О., розповів студентам про сучасне життя і виклики заводу, а також високо оцінив перспективи співпраці виробників з вищими навчальними закладами. Екскурсія вдалася на славу і студенти подякували керівнику. На згадку про завод вони отримали невеличкі подарунки  –  шматочки феросплавів та ручки з логотипом підприємства та задоволені, з враженнями від побаченого, поїхали додому!

  18.04.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"