УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Робота виконана успішно!

  Згідно плану технічного розвитку підприємства, у 2018 р в цеху №4 була запланована робота по заміні крана №84. Монтаж металоконструкцій нового крану, його механічної та електричної частин, а також налаштування працюючого облад-нання були виконані в зазначений строк і новий кран запущений в роботу.

  При цьому, з виробничих причин, демонтаж металоконструкцій старого крану не був виконаний. Кран тимчасово, до повного демонтажу, розмістили у ре-монтному тупику СГП цеху №4.

  У поточному році з метою вивільнення зони роботи для нового крану, кері-вництвом заводу прийнято рішення про виконання демонтажних робіт власними силами.

  Складність майбутньої роботи полягала у відсутності у працівників цеху ЦРМО досвіду виконання демонтажу подібних габаритних конструкцій в умовах діючого технологічного процесу.

  Тому, для оперативного і безпечного виконання демонтажних робіт в бри-гаду ЦРМО був задіяний майстер дільниці з ремонту рухомого складу ЖДЦ Саве-льєв Олексій, який раніше працював в підрядній організації і мав досвід виконання подібних робіт.

  Перед виконанням демонтажних робіт, були проведені необхідні організа-ційні заходи: сформований і узгоджений план виконання робіт, підготовлений на-каз про виконання демонтажних робіт, узгоджені дії ремонтного та технологічного персоналу.

  Для зменшення ваги демонтованих металоконструкцій, попередньо вико-нане розбирання електричного і механічного обладнання крану, демонтовані пору-чні, трубна розводка, кабіна крану.

  В результаті злагодженої роботи колективів ЦРМО, ЖДЦ і цеху № 4,       демонтаж старого крану №84 виконаний оперативно, безпечно і без порушення те-хнологічного процесу роботи цеху.

  А працівники, які безпосередньо виконали свою роботу: майстер дільниці з ремонту рухомого складу ЖДЦ Савельєв Олексій, слюсаря - ремонтники ЦРМО Матвєєв Юрій, Якуба Володимир, Сірик Микола, Сальніков Максим, Васильков Олександр, Горлов Антон, електрогазозварники Бєляєв Віктор, Прокопенко Олек-сандр, Гаврилов Костянтин додатково премійовані на суму 16 600 грн.


  Підготувала Верещага Вікторія

   

  17.04.2019

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"