УК     EN
ISO 9001 - 2015

  З Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості!

  Шановні феросплавники та ветерани заводу!

  Від акціонерів заводу, членів Правління та від себе особисто я вітаю вас із професійним святом – Днем працівників металургійної та гірничодобувної промисловості.

  Міцніє та розвивається наше підприємство!

  У великій родині металургів ми займаємо гідне місце, користуємось авторитетом та повагою серед колег та споживачів. Наше підприємство, не дивлячись на всі складнощі, працює динамічно, займає активну позицію, вдосконалює технології, розвиває логістику, підвищує якість продукції, впевнено вирішує задачі зі зміцнення конкурентоспроможності на українському та світовому металургійному ринку.

  І все це стає можливим завдяки нашому трудовому колективу, запорізьким феросплавникам. Працівники плавильних та допоміжних цехів, спеціалісти всіх структурних підрозділів пліч-о-пліч випускають 28 видів сплавів та забезпечують широкий асортимент продукції, який необхідний як в Україні, так і за кордоном.

  Із року в рік ми з вами продовжуємо історію наших дідів та прадідів. Ми пишаємось своїми досягненнями та рівняємось на наших лідерів, сьогодні це – плавильний цех №3. А також знаємо, що у кожному цеху сотні заводчан прикладають чималих зусиль, талантів, кмітливості, енергії та любові до своєї роботи, привносять зміни та доповнення, аби завод розвивався, міцнішав, ставав сучасним.

  Запорізькі феросплавники – справжні патріоти. Вони проявляють героїзм не лише у гарячих цехах, але й в «гарячих» точках. Багато наших заводчан брали участь в АТО, вкотре довівши тим самим любов до своєї країни. Ми прославляємо нашу Батьківщину, виплавляючи метал. А якщо знадобиться, ризикуючи життям, зі зброєю в руках захищаємо її від агресора.

  Вітаю з професійним святом усіх наших заводчан: і тих, хто стоїть біля печей, і тих, хто забезпечує завод сировиною і ТМЦ, і тих, хто успішно реалізує виплавлену продукцію. В усіх цехах та підрозділах, від кожного робітника залежать досягнення підприємства. Збій у одного може привести до невиконання завдання, а успіх на кожному робочому місці тільки посилює наш колектив і робить нас ще сильнішими. Тому ми – одна феросплавна сім'я. Усі ми – ланки єдиного потужного комплексу, і від професійності та відповідальності кожної людини залежать усі процеси на підприємстві та, безумовно, результати нашої співпраці. І цей результат є для нас загальним.

  Вважаю, що нам під силу реалізувати все, що заплановано на 2017 рік, а також на найближчі три роки. Я бажаю усім мирного неба, впевненості у завтрашньому дні. Нехай у повсякденній праці вас надихає щире бажання вирішувати усі вкрай актуальні задачі, які постають перед нами. Будьте активними у своєму професійному розвитку та у розвитку нашого заводу! Бажаю всім продовження феросплавних традицій, збільшення наших заводських династій, міцного здоров'я, добра, миру, благополуччя, родинного щастя.

  Зі святом!
  Слава Україні!

  П.О. Кравченко,
  Голова Правління ПАТ «ЗФЗ»

  16.07.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"