УК     EN
ISO 9001 - 2015
  Автопарк АТ «ЗФЗ» поповнився новою вантажівкою HOVO для великогабаритних перевезень.

  Автопарк АТ «ЗФЗ» поповнився новою вантажівкою HOVO для великогабаритних перевезень.

  Автопарк АТ «ЗФЗ» поповнився  новою вантажівкою HOVO для великогабаритних перевезень

    Початок  нового року ознаменувалося для нашого підприємства гарними новинами.

    Новий потужний автомобіль для перевезення великогабаритних вантажів, який  придбали за результатами відповідного тендеру, невдовзі введуть в експлуатацію – про це повідомив начальник автотранспортного цеху Євген Кухальський.

     У заводському гаражі  така великогабаритна вантажівка – вже друга. До цього часу обходилися автівкою DAF, яка вже фактично відпрацювала свій ресурс, але продовжує успішно виконувати поставлені виробничі завдання завдяки місцевим умільцям – співробітникам механослужби АТЦ.

     Через певні зміни у законодавстві з товарно-транспортних перевезень та жорсткий контроль з боку Держагентства автомобільних доріг України (мова, в першу чергу, про заборону перевозити автошляхами надмірні вантажі), Голова Правління Павло Олександрович  Кравченко ініціював оптимальне вирішення задачі з постачання на завод великогабаритних і надважких товарно-матеріальних цінностей для забезпечення виробничого процесу.

     Йдеться про те, щоби розширити заводський парк великогабаритних вантажівок, - пояснив Євген Кухальський. – Новий  вантажний автомобіль відповідного класу для нас цінний ще й прийнятною вартістю. Виробник HOVO (Китай) вже завоював авторитет на ринку і якістю своєї продукції не поступається відомим брендам.

     Нова вантажівка виконуватиме завдання управління сировини та постачання з перевезення великогабаритних ТМЦ та металопрокату.

      Передбачаємо відтепер суттєво скоротити строки транспортування великогабаритних та негабаритних вантажів для виробництва, – пояснив  начальник УСтаП  Євген Римшин.

      Вантажівку використовуватимемо для перевезень ТМЦ з інших підприємств, а також на території нашого заводу і до його віддалених об’єктів, наприклад, у цех переробки шлаків, на базу відпочинку «Феросплавник».

      Потреба у належному і своєчасному забезпеченні виробництва сировиною та іншими витратними матеріалами спонукала  до розширення парку великогабаритних автовантажівок, – підкреслив заступник технічного директора з транспорту Микола Ковтун.

     Тепер вже два автомобілі працюватимуть на виконання цього завдання. Це посприяє ефективній реалізації наших виробничих планів.

  13.01.2022

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"