УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Парк техніки автотранспортного цеху поповнився новими автомобілями

  Парк техніки автотранспортного цеху поповнився новими автомобілями

  В кінці вересня парк спецтехніки ПАТ «ЗФЗ» поповнився двома сучасними вантажними машинами - самоскидами KOBALT на шасі Foton Daimler. А 10 жовтня, в день народження заводу, Голова Правління Павло Кравченко урочисто вручив ключі від нової техніки водіям АТЦ.

  Павло Олександрович підкреслив, що автотранспортний цех вирішує безліч виробничих завдань підприємства, тому обійтися без заміни, без поновлення автомобільного парку - неможливо. І на запорізькому феросплавному і надалі планується проводити такі заміни, змінюватися, розвиватися.

  Придбання нової спеціальної техніки - це подія, що має важливе значення для підприємства. Адже з використанням спецтехніки, у заводчан завжди відкриваються нові можливості: удосконалюються виробничі процеси, полегшується праця людей, підвищуються якість і культура виробництва.

  Ця модель автомобілів, з економічної точки зору, була обрана цілком обґрунтовано. Вантажопідйомність авто дозволяє забезпечувати перевезення необхідного обсягу вантажів з меншою кількістю ходок. Вже на першому тижні роботи машин, зафіксовано суттєве зниження витрат. Всього за один день, при перевезеннях, підприємство зекономило понад 6 тисяч грн.

  Водії на нову техніку були ретельно відібрані. У тому числі кандидатури обговорювалися на зборах трудового колективу автоцеха. І можливість працювати на нових машинах отримали гідні фахівці.

  В даний час два придбаних самоскида вже експлуатуються і чудово демонструють себе в роботі.

  27.10.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"