УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Звернення до працівників підприємства!

  Шановні феросплавники!
   
  13 січня в плавильному цеху №1 сталося часткове руйнування покрівлі будівлі плавильного корпусу.
   
  У зв'язку з цим, на підприємстві створений штаб, щодо розслідування причин, які привели до часткового руйнування і визначені наступні заходи:
   
  - для підготовки до відновлення і проведення подальшої реконструкції будівлі плавильного цеху №1 запрошені дві незалежні експертні організації, які проведуть комплексний огляд будівлі, визначать причини що привели до руйнувань і розроблять рекомендації з відновлювальних робіт. По закінченню роботи експертних організацій, остаточні результати обстеження будуть повідомлені на сайті АТ ЗФЗ;
  - додатково, після закінчення обстеження будівлі плавильного цеху №1, експертні організації проведуть оцінку технічного стану будівель підприємства;
  - персонал цеху №1 повністю забезпечений робочими місцями в інших підрозділах підприємства;
  - в плавильних цехах №№3 і 4, на додаток до вже працюючих, розпочато поетапний запуск печей. 14 січня в роботу включені печі №№28 і 32. Крім цього, фахівцями підприємства розробляється план запуску ще декількох печей.
   
  У ситуації що склалася, адміністрація підприємства докладає всіх зусиль для встановлення причин, що призвели до часткового руйнування покрівлі будівлі плавильного цеху №1 і запобігання подібним ситуаціям в подальшому.
   
   
  Адміністрація АТ «ЗФЗ»
   
   
   
   
  15.01.2021

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"