УК     EN
ISO 9001 - 2015

  До зими готові

  Прохолодна осінь нагадує про підготовку до зими. Колектив енергосилового цеху, спільно з підрозділами заводу, своєчасно виконав всі необхідні заходи для повноцінного забезпечення теплом і гарячою водою заводу в майбутній холодний період. Були враховані торішні помилки, проведено ретельний аналіз і в квітні ц.р. затверджений план роботи - «Графік ремонтів і ревізій системи опалення заводу на 2020».
   
  А у вересні ц.р. розроблені заходи з підготовки цехів і служб до роботи в осінньо-зимовий період 2020 року - 2021г.г. І на сьогодні, всі підрозділи заводу успішно завершують виконання цих заходів.
   
  Колектив ЕСЦ виконав всі роботи, щоб вчасно і якісно завершити процес підготовки до осінньо-зимового періоду. Відновлено ущільнення вхідних дверей на ділянках, очищені закріплені за цехом території, дахи будівель. Підготовлено гідротехнічні споруди до експлуатації в зимовий період.
   
  Опалювальна мережа заводу заповнена теплоносієм, опресована робочим тиском, промита. З 21.10.20 включено в роботу джерело тепла - «камеру допалювання» у плавильному цеху №1. За графіком виконано підключення всіх будівель заводу до опалювальної мережі, проведено налагодження гідравлічного режиму. Із системи знаходиться на відстані повітря, усунені течі і нещільності. Система відрегульована і готова до роботи.
   
  Працівники ЕСЦ продовжують виконувати термоізоляцію труб на проблемних ділянках теплових мереж заводу. Робота виконувалася протягом усього року, тому що довжина труб велика, а можливості ремонтних служб небезмежні.
   
  Автотранспортний цех також виконав всі роботи з підготовки до зими. Зокрема, заготовлено 10 тонн нашого шлаку фракції 0,5 для боротьби з ожеледицею. Посипальний матеріал готовий до використання на територіях всіх виробничих підрозділів. Такий запобіжний захід дозволить в будь-яку хвилину працівникам підрозділів боротися зі стихією.
   
  Проведена ревізія та монтаж механізмів закриття дверей, виконані роботи по утепленню приміщень. Техніка, задіяна в снігоприбиральних роботах, пройшла огляд і знаходиться в робочому стані. Проведено технічний огляд пускозарядного пристрою, за допомогою якого запускають двигуни в холодну пору року.
   
  Всі підрозділи підприємства готуються до зимового періоду. Для контролю і перевірки готовності, на підприємстві створено комісію, до складу якої увійшли керівники підрозділів і функціональних напрямків. Тому завод до зими готовий.
   
  24.11.2020

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"