УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Екологічний форум

   
  У жовтні 2020 року у Запоріжжі було проведено 4-й спеціалізований міжнародний екологічний форум «Еко Форум-2020». АТ «Запорізький завод феросплавів» став одним з експонентів ековиставки. Темою форуму цього року стало питання формування ефективних стратегій адаптації до змін клімату і реалізації кліматичних проектів. Було презентовано план дій з адаптації до наслідків зміни клімату в Запоріжжі. Спікери торкнулися широкого кола питань від суспільно-значущих  масштабних  до  особистих.
   
  В рамках “Еко Форуму – 2020”  АТ “Запорізький завод феросплавів” прийняв активну участь в акції “Озеленення України”. 13 працівників нашого заводу висадили 50 дерев на березі р.Дніпро, на території Заводського району.
   
  Хочемо зазначити, що Запорізький феросплавний завод протягом вже декількох десятків років проводить активну роботу з впровадження заходів різних регіональних екологічних програм, спрямованих на зниження шкідливого впливу виробничої діяльності на здоров′я населення і навколишнє середовище м. Запоріжжя. Вагомою частиною у природоохоронній діяльності нашого заводу є робота з мінімізації викидів в атмосферу. Завдяки роботі 105 газоочисток,  щорічно вловлюється більше  20 000 т шкідливих речовин.
   
  Технічне забезпечення цехів водою повністю здійснюється за рахунок роботи шести зворотних циклів водопостачання та очисних споруд з 3-х ступінчастим очищенням дощових вод. Скидання виробничих стоків у басейн р. Дніпро відсутнє.
   
  За результатами оцінки природозахисної роботи стосовно скорочення шкідливого впливу від виробництва на довкілля, АТ “Запорізький завод феросплавів” нагороджений дипломом “Еко Форум – 2020”.
   
   
   
   
   
  Підготувала Вікторія Верещага
   
  29.10.2020

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"