УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Об’єдналися заради духовності

  Глибинні духовні цінності, християнські засади мотивують наших активістів брати участь у створенні святинь, будівництві храмів. Не один рік наш колектив під керівництвом Голови Правління допомагає військовій частині 3029. Й цього разу вирішили підтримати ініціативу будівництва Храму святого мученика Іоанна Воїна. 
   
  21 вересня Голова Правління Павло Кравченко та кандидати в депутати від партії «За майбутнє» АТ «Запорізький завод феросплавів» на території військової частини 3029 Національної гвардії України взяли участь у відкритті Полкової церкви на честь Святого мученика Іоанна Воїна. 
   
  Будівництво храму було розпочато 13 листопада 2019 року. Урочисте відкриття його в Запоріжжі – це знаменна подія для усіх нас. Це другий храм в Україні, який розташовано на території військових частин, та в якому можна проводити богослужіння, і тепер він є у нашому місті. 
   
  На урочистостях Павлу Кравченку отець Віктор вручив орден II ступеня святого Архістратига Михаїла «За заслуги» перед Помісною Українською Православною церквою та побожним народом.
   
  Наше підприємство має багато ініціатив, напрямів, які потребують вирішення. Але головними залишаються питання захисту суспільної моралі, питання розвитку духовності, бо це основа нашого суспільства!
   
  Вікторія Верещага
   
  23.09.2020

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"