УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Гідним працівникам - гідну освіту

  Гідним працівникам - гідну освіту

  У вересні цього року шість перспективних працівників Запорізького феросплавного заводу розпочали навчання за рахунок підприємства в Національній металургійної академії України м Дніпро.

  Це безсумнівно повинно стати мотивацією для працівників, які прагнуть до самореалізації і професійного зростання.

  Виплавка феросплавів - процес складний і відповідальний. Людям, які працюють на печах, крім знання їх влаштування, обладнання, необхідно досконально розбиратися в процесах, які відбуваються в пічних агрегатах під час виплавки, розуміти, як правильно і своєчасно на ці процеси можна впливати. Також необхідно вміти правильно вибрати шихтові матеріали, а іноді - вміти оперативно замінити одну сировину іншою, з відмінним хімічним складом без зниження якості виплавленого металу.

  Для цього потрібні справжні професіонали своєї справи - молоді, перспективні, які «хворіють душею» за підприємство. І підприємство бачить перспективу в розвитку і навчанні таких працівників. Адже сильнішаючи в професійному плані, ці люди роблять сильніше свій завод.

  З цією метою на початку серпня, Головою Правління ПАТ «ЗФЗ» Павлом Олександровичем Кравченко перед управлінням по персоналу була поставлена задача опрацювати можливість навчання за рахунок підприємства перспективних працівників в Національній металургійної академії України м Дніпро.

  Вибір був зупинений на цьому навчальному закладі не випадково, адже тут є спеціальність «Електрометалургія сталі та феросплавів», де готують висококласних фахівців для металургійних підприємств.

  З плавильних цехів були відібрані шість працівників, і після успішного складання вступних іспитів, вони були зараховані до навчального закладу. При чому, з огляду на вже наявну кваліфікацію, два феросплавника були прийняті в магістратуру, тобто, через півтора року підприємство поповниться висококваліфікованими і грамотними фахівцями.

  Таким чином на ПАТ «ЗФЗ» проводиться мотивація працівників, які виявляють бажання розвиватися і професійно зростати. А по закінченню навчання вони зможуть застосувати свої знання і досвід на благо рідного підприємства.

  9.10.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 700-41-71,
  Факс: +380 (61) 700-41-72,

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"