УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Затвердження для професіоналів і гарт для новачків

  З 11 по 13 липня на виробничих майданчиках ПАТ«ЗФЗ» проходив традиційний щорічний конкурс професійної майстерності. Змагались найсильніші представники основних цехів – плавильники феросплавів, горнові феросплавних печей, машиністи крану металургійного виробництва.

  Традиційно, організаторами конкурсу виступили адміністрація іпрофспілковий комітет ПАТ«ЗФЗ».

  В цьому році найкращі працівники були визначені в трьох номінаціях – найкращий плавильник, горновий, імашиніст крану. Всі плавильні цехи постаралися включити до змагань і вже випробуваних «бійців»,  і молодих  новачків, на яких в колективах покладають великі надії. До оціночної комісії традиційно війшли представники ВТВ, відділу головного механіка, відділу охорони праці, технагляду і профкому.

  Основні критерії оцінки привизначенні переможців залишились незмінні: продуктивність праці, якість виконуваних робіт, застосування раціональних і безпечних  прийомів і методів праці, рівень теоретичної підготовки, знання і дотримання правил техніки безпеки, культури виробництва,час виконання практичного завдання.

  Першими до змагань включились плавильники. По черзі учасники від кожного плавильного цеху прагнули правильно і точно відповісти на залікові питання зі спеціальності (зпрофесійно - технічних інструкцій, а також з техніки безпеки). В практичному завданні вони повинні були виконати технологічні операції, передбачені для професії плавильника. Враховувалась якість роботи і дотримання конкурсантами вимог техніки безпеки.

  За результатами першого конкурсного дня найкращим у своїй професії став плавильник цеху №4 Володимир Пупирєв. Друге призове місце зайняв конкурсант з третього плавильного цеху Володимир Циганок. З невеликим, але все ж відривом, бронзовим призером став участник з цеху №1 – Віталій Данилов. І всього лише одного балу до призового місця не вистачило плавильнику другого цеху Дмитрові Кукузенко, який зайняв почесне четверте місце.

  Другий конкурсний день визначив найкращого працівника в одній з найбільш видовищних професій в металургії – горновий феросплавних печей. Горнові виконували свій звичний порядок дій, а члени комісії стежили за їх правильністю, чіткістю, відповідністю вимогам технології і безпеки.

  У підсумку конкурсу серед горнових, призові місця розподілилися наступним чином: перше місце - цех №2 Ігор Бабанін, друге – третій плавильний Євген Сороченко, бронзовий призер – представник четвертого цеху Олександр Моісеєнко. На четвертому місці опинився наймолодший конкурсант – горновий цеху №1 Віталій Дудник.

  Завершуючим в цьому році стало змагання за звання кращого серед машиністів крану металургійного виробництва. Завдання було незмінним – швидко й точно перевезти вантаж електромостовим краном, максимально дотримуючись правил техніки безпеки. Так само,  як і для інших професіоналів, для кранових машиністів  не менш важливо було правильно відповісти на теоретичні питання. Адже переможець визначався на підставі і практичної, і теоретичної частини змагань. Отже, максимальну кількість балів отримав машиніст крану другого плавильного цеху Максим Крючков. Срібним призером став участник від цеху №1 Ігор Бугрим. І всього на два очки менше виявилось в конкурсанта з плавильного цеху №4 Олександра Банова. Не вдалось увійти в трійку лідерів дебютанту, єдиній жінці серед учасників цього року Марині Остапенко.

  За підсумками проведення конкурсів професійної майстерності усі конкурсанти, які зайняли призові місця, отримали дуже солідні подарунки: за перші місця – пилосмоки, за другі – мікрохвильові печі, за треті - мультиварки. Слід зауважити, що в цьому році вперше учасники, які не ввійшли до трійки лідерів, в якості заохочення отримали грошові винагороди.

  Конкурси професійної майстерності, які проводяться на ПАТ«ЗФЗ», це не тільки досягнення високих трудових показників, вдосконалення професійних навичок і привернення уваги до робочої професії.  Це відродження і зміцнення традицій гідного ставлення до праці і працівників. Це визнання заслуг робітників,  позитивна оцінка їх праці і рівня професіоналізму. Конкурс заохочує прагнення співробітників до професійного зростання і відповідальності за спільну працю.

  28.07.2017

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"