продукция запорожского завода ферросплавов - ферросиликомарганец ферросилиций ферромарганец марганец металлургическая известь ферросплавный шлак продукция запорожского завода ферросплавов - ферросиликомарганец ферросилиций ферромарганец марганец металлургическая известь ферросплавный шлак продукция запорожского завода ферросплавов - ферросиликомарганец ферросилиций ферромарганец марганец металлургическая известь ферросплавный шлак
| English version |
В НАЧАЛО
Новости
Завод турбується про здоров'я городян
Затвердження для професіоналів і гарт для новачків
Праздники и будни базы отдыха «Ферросплавщик»
З Днем металурга!
Капремонт печи №24
Показатели производства третьего плавильного улучшены
Производственные итоги мая
Экофорум
Заявить о себе и привлечь молодежь
На базе отдыха старт летнего сезона
Завершено строительство ГОС1
Печь капитально отремонтировали
Новый кран
Обращение
История
Настоящее
Политика качества
Продукция
Сырье
Социальная сфера
Готовы сотрудничать
Контакты, реквизиты
Корпоративное управление
Заводская газета
Наши тендеры
Газета
Видео
2003 2003
2002
1971 1995
ПАО "ЗФЗ" - учредитель украинской Ассоциации производителей ферросплавов.
Заводчани подарували родинам загиблих воїнів відпочинок на морі

Увеличить/to enlarge

В середині липня громадська організація «Спілка жінок України» звернулась з проханням до керівництва ПАТ «ЗФЗ» оздоровити сім’ї воїнів загиблих в АТО.

Голова Правління Павло Олександрович Кравченко відгукнувся на це прохання. За безпосередньої участі депутата міської ради, головного інженера заводу С.М. Балашова, було прийняте рішення виділити путівки в комфортабельні номери нашої бази відпочинку «Ферросплавник» двом родинам воїнів-захисників.

На початку серпня Сергій Михайлович вручив путівки на заводську базу відпочинку в м. Приморську представнику громадської організації Людмилі Миколаївні Печюриній. Вона передасть путівки родинам Оксани Третьяк і Антоніни Олександрової. Тепер дітлахи, що залишилися без батьків, разом зі своїми мамами зможуть провести десять днів на Азовському морі, досхочу накупатися, загоріти і відпочити.

- Ми вважаємо, що підтримувати сім’ї захисників України –дуже важливо, - підкреслив Сергій Михайлович. – В цьому є спільна думка і заводчан, і Голови Правління, і депутатів місцевих органів влади з числа наших працівників. Ми завжди готові допомагати тим, хто віддав своє здоров’я і життя, захищаючи нашу країну від агресора.

Людмила Миколаївна від щирого серця подякувала керівництву заводу і особисто Голові Правління Павлові Олександровичу Кравченку за надану підтримку:

- На обліку в нашій громадській організації знаходяться всі запорізькі сім’ї загиблих в АТО воїнів. Ми надаємо посильну допомогу – всім, чим зможемо. Є підприємства, які постійно з нами контактують. Інші, лише нещодавно почали виявляти активність – в основному, це приватні підприємці, аграрні фірми. Хочемо забезпечити наших підопічних продуктами першої необхідності, щоб їм було легше пережити цю зиму. Оздоровити дітлахів перед настанням холодів – одна з тих задач, яку необхідно було терміново вирішити. Велика подяка за те, що ваш завод пішов нам назустріч. Ви дуже оперативно відреагували на прохання, буквально за 4-5 днів ми отримали путівки. Дітлахи, які поїдуть на море, дуже хворі, їм така підтримка вкрай необхідна. Дякую за Вашу небайдужість!Разработка сайта ДИАМИР