УК     EN
ISO 9001 - 2015

  Новини та події.

  Оголошення про затвердження Положення про альтернативні способи електронної комунікації (дистанційного обміну) між роботодавцем та працівником та дії у разі відсутності зв'язку з працівником.

  Повідомляємо, що адміністрацією підприємства розроблено та затверджено Положення про альтернативні способи електронної комунікації (дистанційного обліку) між роботодавцем та працівником та дії у разі відсутності зв'язку з працівником.
  Шляхом запровадження Положення буде реалізовано обмін документами та інформацією, зокрема, але не виключно:
  - інформація та документи з питання режиму роботи підприємства, виконання невідкладних робіт, проведення обов'язкового навчання персоналу, інші питання виробничої необхідності;
      Докладніше...

  14.06.2024
  Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності

  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ» висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне.

  На виконання ст. 29 Закону України «Про аудит фінансової звітності і аудиторську діяльність» наше підприємство оголошує конкурс з відбору суб'єктів аудиторської діяльності з метою призначення для надання послуг з обов'язкового аудиту фінансової звітності Товариства.

  Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій - 07 травня 2024 року 23:59.

      Докладніше...

  30.04.2024
  Пресреліз стосовно зупинки пічних агрегатів АТ «ЗФЗ»

     АТ «ЗФЗ» є одним з найкрупніших енергоємних підприємств Запорізької області. Це обумовлено в першу чергу безперервною роботою потужних пічних агрегатів.
     Тобто для стабільної роботи підприємства має бути гарантоване забезпечення електроенергією та водопостачання. Працездатність печей напряму залежить від зазначених факторів. Наявність переривання постачання електроенергії та води негативно впливає на технічний стан пічних агрегатів при їх дуже високій вартості (вартість тільки однієї печі сягає сотень мільйонів гривень).   Докладніше...

  3.11.2023
  Пропонуємо взаємовигідну співпрацю!

     ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ - підприємство, яке 90 років працює в металургії, повністю і якісно задовольняючи потреби замовників на внутрішньому та зовнішньому ринках. Ми постійно підвищуємо ефективність виробництва і удосконалюємо технології.
     Професіонали заводу пропонують вам такі послуги:

  • ремонт металургійного устаткування, вантажопідйомних кранів;
  • складання нестандартного обладнання за кресленнями;
  • металообробка;
  18.10.2023
  Оголошення конкурсу з відбору суб'єктів аудиторської діяльності

  АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО «ЗАПОРІЗЬКИЙ ЗАВОД ФЕРОСПЛАВІВ» висловлює Вам свою повагу та повідомляє про наступне. Проведення обов'язкового аудиту фінансової звітності АТ «ЗФЗ» за період з 01 січня 2023 по 31 грудня 2023 року. Кінцевий термін подачі конкурсних пропозицій - 06 жовтня 2023 року 23:59.   Докладніше...

  12.09.2023

  Українська асоціація виробників феросплавів

  Українська асоціація виробників феросплавів

   

  Україна, 69035
  Запоріжжя, вул. Діагональна,11
  АТ "Запорізький Завод Феросплавів"

  Мапа проїзду

  Тел.: +380 (61) 217-80-09

  ДОСВІД
  НАДІЙНІСТЬ
  ПЕРСПЕКТИВА

  Усі права захищені © АТ "Запорізький Завод Феросплавів"